پشتیبانی

شرکت پارت ارتباط البرز | فروش اینترنت پر سرعت

شرکت پارت ارتباط البرز ارائه دهنده خدمات طراحی سایت, فروش اینترنت پرسرعت, سامانه پیام کوتاه, طراحی و چاپ, فروش هاست و دامین, تبلیغات انبوه

دوربین مداربسته

دوربین مداربسته

دوربین مدار بسته با پارت ارتباط

دوربین مدار بسته در فضاهای مختلف اداری تجاری آموزشی تفریحی با هدف مانیتوریگ و کنترل محیط نصب می گردد. دوربین مدار بسته به دلیل نـظارتی که بر روی محیـط ایــجاد می کند بحث مدیریت را با سهولت بیشتر همراه نموده است.

خرید دوربین مدار بسته :

خرید دوربین مدار بسته با توجه به نیاز محیطی که دارید می بایست خریداری شود. خرید دوربین مدار بسته بی سیم ، دوربین مدار بسته سیمی ، دوربین مدار بسته مخفی ، دوربین مدار بسته چشمی ، دوربین مدار بسته ضد آب و غیره تمامی بسته به شرایطی که محیط دارد تعبیه می گردد.

فروش دوربین مدار بسته :

فروش دوربین مدار بسته به صورت عمده و تکی در شرکت پارت ارتباط به فروش می رسد. نیاز محیطی و کاری خود را در نظر بگیرید و پس از آن در خصوص فروش دوربین مدار بسته تصمیم گیری نمایید.

نصب دوربین مدار بسته :

برای نصب دوربین مدار بسته نیاز به تخصص و دانش می باشد و بدین منظور برای نصب دوربین مدار بسته باید از افراد متخصص در این زمینه کمک گیری نمایید.به کار بردن سلیقه و ظرافت در نصب دوربین مدار بسته اصلی بسیار مهم و ضروری می باشد.

تجهیزات مورد استفاده در شرکت پارت ارتباط از بهترین و با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار می باشد که به دو بخش اصلی برندها و محصولات وارد شده توسط شرکت تقسیم می شود.

در شاخه برندها ، پارت ارتباط تمامی برندهای معتبر به همراه گارانتی اصلی مانند سامسونگ ، هایک ویژن و غیره را با قیمت های بسیار مناسب برای عرضه به مشتریان در لیست محصولات خود قرار داده است و در شاخه محصولات وارد شده توسط شرکت ، گلچینی از بهترین و بروزترین محصولات در زمینه سیستم های امنیتی ارائه می گردد که این محصولات اگر چه با نام برند عرضه نمی شوند ولی دارای کیفیتی قابل رقابت بوده و همگی از خدمات و پشتیبانی شرکت پارت ارتباط برخوردار هستند و همچنین دارای قیمت هایی بسیار مناسب تر می باشند.

شرکت پارت ارتباط البرز مفتخر است با کادری بسیار حرفه ای و مجرب متشکل از کارشناسان فروش ، کارشناسان فنی و تیم نصب خدماتی متفاوت به شما ارائه نماید.

مسیر انجام یک پروژه از شروع تا پایان

  • تماس مشتری : تماس اولیه مشتری با کارشناسان فروش و ارائه اطلاعات اولیه.
  • بازدید از محل پروژه : بازدید به صورت رایگان توسط کارشناسان فنی ازمحل پروژه و تایین تعداد دوربین مورد نیاز و محل قرار گیری آنها.
  • ارائه پیش فاکتور : ارائه پیش فاکتور اولیه به مشتری و مشخص کردن میزان زمان لازم برای انجام پروژه.
  • شروع کار پروژه : پس از تایید پیش فاکتور توسط مشتری و انجام مراحل پیش پرداخت اولیه تیم نصب بله محل اعزام و کار پروژه آغاز می گردد.
  • پایان کار پروژه : کار پروژه در زمان معین شده آغاز و در زمان تایین شده به پایان رسیده و با آموزش های لازم تحویل مشتری می گردد.
  • تایید مشتری و تسویه حساب : مشتری پروژه را به صورت کامل و بی عیب و نقص تحویل گرفته و تسویه حساب نهایی را انجام میدهد.
  • ارسال فاکتور نهایی : پس از تسویه حساب نهایی ، فاکتور نهایی توسط بخش مالی تهیه و برای مشتری ارسال می گردد.
  • خدمات و پشتیبانی : پشتیبانی پروژه تا یک سال و به صورت دوره ای و یا به درخواست مشتری به صورت کاملا رایگان انجام می پذیرد.